Hlavním cílem servisu LUKKOMP je nabídnout lidem z okolí rychlý, levný a hlavně kvalitní servis v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se pouze na veškerou problematiku v oblasti počítačů a proto svoji práci děláme poctivě. Vycházíme z více než 10 leté zkušenosti, během které jsme získali spoustu spokojených zákazníků. Zakládáme si na službě námi zvané jako Full Service, která nezahrnuje pouze instalaci operačního systému a ovladačů jako ve většině servisech, ale i podpůrných aplikací, antiviru a odstranění prachu ve ventilátoru. Zkrátka od nás odchází zařízení se vším všudy – nebudete tam mít žádné bludy 🙂

Dále nabízíme služby jako diagnostika závady a následná oprava PC / notebooku, výměna LCD obrazovky u notebooků, oprava pantů či konektorů, odvirování, záchrana dat ze smazaného pevného disku či jiného média, servis u zákazníka a zkrátka vše, co se týká počítačů nebo notebooků.

V neposlední řadě u nás naleznete individuální nabídku refurbished a renew notebooků i počítačů, které Vám pomohou ušetřit peníze a nebo navýšit výkon za lepší cenu než v obchodech.

Kromě spousty spokojených zákazníků můžeme s hrdostí vyjmenovat některé firmy nebo menší živnostníky, kteří využívají našich služeb a to např. Petra Morávková (Květiny Bylnice), Andrea Němečková (ANDY Boom), Stanislav Růžička (Barvy – Laky), Sára textil s.r.o., SlavNET networks s.r.o., Dedík a dcéry, s.r.o., Enefien s.r.o., VS computer systems s.r.o., VANado s s r.o., a mnoho dalších.